שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

פתרונות אבטחה מסורתיים כשלו באבטחת יישומים ארגוניים

מחקר שנערך עבור חברת F5 בנושא אבטחת בקרי העברת יישומים קבע כי פתרונות אבטחה מסורתיים כשלו באבטחת יישומים ארגוניים * כל הארגונים שנשאלו דיווחו כי נפגעו מהתקפות סייבר. לחלקם נגרמו הפסדים המוערכים בלמעלה מחצי מיליון דולר

 

פורסם: ב-28 בנובמבר, 2011


גד אלקין, מנהל פעילות F5 בישראל ויוון: "תשתית F5 היא היחידה מסוגה שמקנה פתרון אבטחה מידע כולל משכבה 3 ועד שכבה 7 בתשתית העברת היישומים בארגונים, בענן ובמרכז הנתונים"

חברת F5, מובילה עולמית בתחום ה- Application Delivery Networking פרסמה את תוצאותיו של מחקר שערכה בנושא אבטחת יישומים בארגון. המחקר בחן את ההשלכות של התקפות סייבר מתוחכמות על רשתות התקשורת והיישומים בארגונים גדולים וסקר את אמצעי האבטחה שהארגונים מיישמים על מנת להגן בפני איומים אלה.

המחקר הבינלאומי, אשר נערך על ידי חברת מחקרים חיצונית, מצא כי לארגונים קשה כיום יותר מתמיד להגן על עצמם בפני איומי אבטחה וכי מערכות האבטחה המסורתיות אינן מצליחות תמיד במשימתן. 92 אחוזים מהחברות שענו לסקר ציינו את בקרי העברת היישומים (Application Delivery Controllers) כאלטרנטיבה ראויה לפתרונות המסורתיים. המחקר מצא כי התקפות DNS הן ההתקפות השכיחות והמורכבות ביותר לעצירה וכן שלהתקפות מסוג זה ישנה השפעה גדולה על מרבית הארגונים.

גד אלקין, מנהל פעילות F5 בישראל ויוון, אמר: "אבטחת יישומים בישראל הינו מנוע צמיחה רחב בהיקפו בפעילות המקומית. תשתית F5 היא היחידה מסוגה שמקנה פתרון אבטחה מידע כולל משכבה 3 ועד שכבה 7 בתשתית העברת היישומים בארגונים, בענן ובמרכז הנתונים".

"טכנולוגיות אבטחת מידע מסורתיות מתאמצות להדביק את הקצב בן מתפתחים האיומים החדשים. כיום התקפות סייבר נעשות יותר מתוחכמות, העובדים מבוזרים והתשתיות מורכבות ומצב זה מקשה על מתן פתרון אבטחה יעיל", אמר קארל טרייבס (Karl Triebes), סמנכ"ל טכנולוגיות ואחראי על פיתוח מוצרים ב-F5. "בשל מצב זה רבים מהארגונים פונים לתחום בקרי העברת היישומים על מנת לטפל באיומי אבטחה קריטיים".

אודות F5

חברת F5 הינה מובילה עולמית בתחום Application Delivery Networking. במשך שנות קיומה מספקת F5 פתרונות המאפשרים ליישומים בארגון להיות מאובטחים, מהירים ונגישים לכל. בעזרת פתרונות אלו מפיקים הארגונים את המרב מההשקעה שלהם.
F5 מבצעת אופטימיזציה ליישומי הארגון ומאפשרת להם לעבוד בצורה מהירה יותר תוך ניצול משאבים מינימאלי. תשתית המוצרים האוניברסאלית של F5 (TMOS) מאפשרת שילוב של יכולות אופטימיזציה, אבטחת מידע, יציבות ושרידות ליישומי הארגון.

חברת F5 נמצאת ב"ריבוע הקסם" של גרטנר בתחום Application Delivery Products, ומדורגת כמובילת תחום זה. יותר מ- 10,000 ארגונים וספקי שירותים ברחבי העולם סומכים על מוצרי F5 שיוודאו שהיישומים שלהם הם ברמת זמינות ויציבות גבוהה. הנהלת החברה ממוקמת בסיאטל ולה סניפים ברחבי העולם.
החברה נסחרת ב – NASDQ בסימול FFIV.
סניף F5 ישראל בתל אביב מונה כ-60 אנשים. משרד זה מהווה מוקד פיתוח עבור אחד ממוצרי אבטחת המידע של החברה.

[5069]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization