שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אבטחה במוסדות דיור מוגן

פורסם: ב-20 בנובמבר, 2011


דיור מוגן נועד על מנת להוות אזור מחיה מודרני ובריא לקשישים שיכולים לתפקד בכוחות עצמם. לכל אדם מגיעה העת בה בן משפחתו או הוא יגיעו ביחד להחלטה כי יש לשלבו במסגרת חדשה, המיועדת לבני גילו. במקרים מיוחדים ההחלטה תהיה, למרבה הצער, רק מצד הילדים ולא מצד האדם עצמו. לדיור שכזה יתרונות רבים, לרבות חוויות חברתיות רבות שהאדם לא יחווה בשום מקום אחר.

כמו כן בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בשיפור איכות חייהם של המתגוררים באופי חיים זה, כאשר קמו מוסדות דיור מוגן באזור השרון בפרט ובאזור המרכז בכלל, כשהם מפוארים ומעוצבים באופן עתידני ונוח.

החלק הקשה במעבר לדיור מוגן הוא למעשה המעבר מהבית הפרטי שהקשיש למד להכיר ולהתרגל אליו במשך עשרות שנים אל מקום חדש. עם זאת, אי אפשר להתעלם מהיתרונות הרבים, ביניהם אבטחה צמודה, שאפילו בבית הפרטי אין לנו.

כחלק מהשירותים הניתנים לדיירי הדיור המוגן, ישנו שירות אבטחה צמוד ומוקפד הן על המוסד עצמו והן עבור השלוחות הפנימיות שלו. מוסדות דיור מוגן באזור השרון כבר הבינו כי התקנת מערכות אזעקה ובטיחות במעגל סגור שיספקו הגנה על כל המוסד ועל כל דירותיו, זו דרך נהדרת למשוך לקוחות, שהרי דיירי המקום הם רובם ככולם בגיל הזהב, ואינם יכולים להגן על עצמם במקרה של פריצה.

כמו כן, בשל האופי היוקרתי של המוסדות יש צורך באבטחה צמודה כדי למנוע מפושעים חמדנים להיכנס באישון הליל. כחלק מהאופי היומיומי של המקומות האלו, כאשר דיירים ומבקריהם נכנסים ויוצאים כל העת, צריך לבחון היטב מי אותם מבקרים והאם אכן יש להם זיקה לדייר.

למצלמות אבטחה במעגל סגור יתרון נוסף – רבים המקרים בהם בני המשפחה מתלוננים על דבר כזה או אחר שהתרחש להשערתם בין דלתיים סגורות וגרם לפגיעה עקיפה או ישירה ביקירם המתגורר במקום. אותן מצלמות אבטחה יאפשרו לבעלי המוסד להתגונן, או לחילופין – להוכיח כי אכן אחד העובדים סרח.

כך יוכלו כל הצדדים לדעת באופן וודאי מה קורה בין כותלי המוסד, ולמנוע את הצורך בשימוש בעורכי דין. מיותר לציין כי לעיתים מטפלים סיעודיים הם יוצאי מדינות זרות ועניות, ועלולים גם הם לנסות לפגע ברכוש המוסד. לכן, היתרונות בהקמת מערך אבטחה מסודר במוסד הדיור המוגן רבים מלמנות, ואין כל עוררין על החשיבות שלהם.

[4353]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization