שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

פתרון חומת האש המתקדם של פאלו אלטו נטוורקס הוטמע בחברת נס טכנולוגיות

פאלו אלטו מיוצגת בישראל על ידי חברת InnoCom

 

פורסם: ב-17 בנובמבר, 2011


חברת נס טכנולוגיות (Ness Technologies), ספקית גלובלית של שירותי IT, בחרה בפתרון חומת האש מהדור הבא (NGFW) של חברת אבטחת המידע האמריקאית פאלו אלטו נטוורקס (Palo Alto Networks),המיוצגת בישראל על ידי חברת אינוקום (InnoCom) מקבוצת אמן. הפרויקט מוטמע בשלבים בכל סניפי נס בעולם וצפוי להסתיים במחצית 2012 ולשרת את כלל עובדי החברה.

במסגרת הפרויקט הוטמעה חומת האש של פאלו אלטו, אשר מספקת יכולת שליטה ונראות גבוהות במיוחד תוך מתן גמישות מרבית בהתאם לצרכי הארגון המשתנים וזאת מבלי להתפשר על ביצועי המערכת. למוצר של פאלו אלטו יכולות זיהוי של למעלה מ-1,000 אפליקציות שונות כמוFacebook, YouTube, Skype ועוד והוא מאפשר קביעת QoS לכל אפליקציה בנפרד. המוצר מתממשק ל-Active Directory הארגוני ומזהה את המשתמשים.

אילן עבדי, סמנכ"ל אבטחת מידע בנס טכנולוגיות, אמר: "חיפשנו פתרון אבטחה לכלל הארגון – מטה וסניפים - ולאחר בחינת מספר חלופות בחרנו בפתרון של פאלו אלטו, המאפשר לנו לראות את כלל היישומים ברשת ברמת המשתמש. המוצר הוטמע אצלנו כפתרון Web Security ואנו נמצאים בעיצומה של פריסת ההתקנות בכל סניפינו ברחבי העולם."

יהונתן גד, יו"ר ומנכ"ל משותף בחברת InnoCom, אמר: "אנו שמחים על בחירת נס טכנולוגיות במוצר של פאלו אלטו ובטוחים כי החברה תצא נשכרת מהשימוש בחומת אש חכמה זו. פאלו אלטו קוראת תיגר על התפישה הגורסת כי 'מה שמסוכן – יש לחסום' ומאפשרת שימוש מותאם ברשת לכל ארגון".

אודות Palo Alto Networks

פאלו אלטו נטוורקס הינה חברה מובילה בתחום אבטחת רשתות. חומות האש מהדור הבא (NGFW) של החברה מאפשרות נראות חסרת תקדים ושליטה מלאה בהרשאות ליישומים ותוכן לפי משתמש ולא לפי כתובת IP, כל זאת עד ל-10 Gbps, ללא ירידה בביצועים.
חומות האש של פאלו אלטו מבוססות על טכנולוגית App-ID™ המסוגלת לזהות ולשלוט ביישומים באופן מדויק, מבלי להתחשב בפורטים, פרוטוקולים, טקטיקות התחמקות או הצפנת SSL, ולסרוק את התוכן על מנת לעצור איומים ולמנוע דליפת מידע. לראשונה, ארגונים יכולים לעשות שימוש ביישומי Web 2.0 ועדיין לשמור על שליטה מלאה ובה בעת להפחית באופן משמעותי עלויות בעלות כוללת על ידי איחוד חומרה.

אודות InnoCom

אינוקום הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT אמריקאיות מובילות ומתמקדת במכירת מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי. מאז הקמתה, עובדת אינוקום עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. InnoCom הינה שותפה עסקית של קבוצת אמן.
אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזצית WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית.

[4440]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization